| AlezutzaM a întrebat:

in primul rand as vrea sa va spun ca sunt o fana a celebrului film Saga Amurg.Au fost speculatii ca si când ar fi un film cu Jacob si Renesmee. Dar nu este, numai ca in trailer
-ul de la Crossbreed arata secvente din saga amurg si rapirea
Rolul lui Renesmee este jucat de catre Nina Dobrev.
As vrea sa stiu in ce film jocaca atunci când vomita sangele acela si este cu Taylor Lautner. VA rog sa nu fiti rai, vreau doar sa aflu.Dau funda cat se poate de repede daca primesc raspunsul corect. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Luminita235 a răspuns:

Din cate stiu si am citit comentariile de pe youtube am inteles ca de fapt nu este niciun film deoarece sunt scene din the vampire diares, saga amurg si abduction deci din pacate nu este niciun film. Desi mi-ar fi placut sa fie unul deoarece si eu sunt fana la Saga Amurg si ar fi fost frumos sa fie inca o continuare. Imi pare rau ca te dezamagesc.

1 răspuns:
| AlezutzaM explică:

Iti multumesc, si imi pare rau ca nu va fi nici un film sad