| BrOnaJeu a întrebat:

In seara asta raman singura acasa cu o prietena... la ce film ne-am putea uita (FARA HORROR)?

9 răspunsuri:
| paulpaul25 a răspuns:

Ceva porno, poate va mai si distrati dupa......Nu stiu, depinde cati ani ai, ceva in genul American Pie, vezi ce e American Pie 2 pe antena 1 in seara aceasta, de la 22:30, chiar merita o sa va distrati sigur! Sau un film dragut ar fi Into the wild, e aventura, super film!

| danielaxyz a răspuns:

Teen spirit

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Păi, care să fi mai potrivit (zi si tu laughing ) decat...Singur acasă (Home Alone, 1990), 1-2-3 toata seria!

Răspuns utilizator avertizat
| Swordsman a răspuns:

Pearl Harbor, The notebook, Legends of the fall, Cold mountain. Primele trei au si actori frumosi, si toate au o poveste geniala. Sunt unele din cele mai bune filme. Cauta-le descrierea pe IMDB, sau uita-te la trailere.

| BaiatulAnonim1234 a răspuns:

Transformers

| IoanaMontana a răspuns:

Chucky...hihihi scuze dar eu sunt obisnuita cu horror

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiPad a răspuns:

Eu find baiat ma uit la filme horor si actiune dar cele cu actiune care ma uit eu au si parti horor