| ingerashpierduth a întrebat:

Buna in The Vampire Diaries pe tot parcursul sezonul 3 Elena va fi impreuna cu Damon? Cu Stefan cand se va impaca?happy

2 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Cred ca in sezonul viitor:X:X

| Alynne a răspuns:

Salut! In sez 3, Elena nu va fi oficial cu Damon. dar mai sunt si niste saruturi d`alea drooling Iar cu Stefan... el reuseste sa scape de datoria fata de Klaus si se intorce inapoi la Elena, dar ea nu este hotarata cu cine sa ramana. deci, nu se impaca nici cu Stefan. Totusi, mai bine convinge-te singur(a) si uita-te cu proprii tai ochisori laughing