| Ziiziii a întrebat:

Intr-o noapte am visat ca m-am sarutat cu cineva, ce poate sa insemne?

Răspuns Câştigător
| playwithmylife a răspuns:

- daca dai sarutari cuiva, e semn de necazuri;
- daca tu esti cel sarutat, te va cuprinde un dor de cineva drag, te vei impaca cu cineva

3 răspunsuri:
| seby005 a răspuns:

Sal daca dai sarutari cuiva, e semn de necazuri;
- daca tu esti cel sarutat, te va cuprinde un dor de cineva drag, te vei impaca cu cineva
o zi faina pa

| seby005 a răspuns:

Incearca si asta http://www.interpretarevise.net/? s=sarut pa

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Ce a zis gaby005 nu e adv in totalitate straight face
deci: daca tu saruti pe cineva e adevarat ca e semn de necaz
dar daca esti sarutata de cineva inseamna ca se vor infiripa niste sentimente intre tine si aceea persoana :p