| rubyri a întrebat:

Buna
La banchetul de a 12-a as vrea sa imi invit prietenul insa nu stiu daca se poate si cum se procedeaza, stiu ca trebuie achitata o suma insa nu stiu cat si pana cand big grin

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cred ca se va putea. In definitiv este banchetul clasei nu al familiilor. Altul poate vrea sa vina cu parintii, altul si cu bunicii si unchii. Ce se face acolo?

Răspuns utilizator avertizat
| Winddd a răspuns:

Întreabă pe cineva care se ocupă cu organizarea balului. O să-ți dea toate detaliile de care ai nevoie.