| alina1999 a întrebat:

Buna lumeeee! Cre din voi are blog pe blogspot.com? Daca aveti, dati-mi-le va rog sa le citesc! FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ajna a răspuns:

Nu este al meu, dar il urmaresc zilnic: http://trebuie-sa-asculti.blogspot.com/

5 răspunsuri:
| alina1999 explică:

Dar, atunci cand sunt pe pag. principala la blog cum pot posta?

| alina1999 explică:

Am decis ca Ajna sa aiba blogul castigator, chiar daca nu e al iei si nu e foarte reusit, pentru ca ceilalti nu ati introdus blogul corect pe TPU...asa ca nu l-am putut vedea.

| RougeEttiquete a răspuns:

Eu am unul: www.raisa-crasmar.blogspot.com

Sper sa iti placa :]:*

| XXXMony a răspuns:

Esti nebuna cu capu? Du-te tu la culcarerolling on the floor