| Amegadaisuki a întrebat:

Buna!,m-am plictisit vacanta asta de moarte ce mi-ati recomanda sa fac

16 răspunsuri:
| William a răspuns:

Invata sa canti la clarinet.

| Amegadaisuki explică (pentru William):

Deja stiu broo mersi de sfat big grin

| William a răspuns (pentru Amegadaisuki):

Incearca Smite, skyforge, tera, aion, APB: Reloaded.

| AFR81 a răspuns:

Nu stiu unde stai, ce pasiuni ai, dar, iti pot spune ce fac eu in vacanta de vara. Poate te ajuta. Eu obisnuiesc sa ies pe-afara cu prietenii, asta seara mai mult. De asemenea, merg la plaja, joc tenis de camp, ping pong, biliard, darts, fotbal. Ma mai uit si la filme, la seriale, la diferite rezumate ale unor meciuri. Cel mai important dintre toate, insa, faptul ca joc cateva bilete la pariuri in fiecare zi imi elimina toata plictiseala. Sa stai sa urmaresti meciuri chiar e frumos.

| Amegadaisuki explică (pentru AFR81):

Daaaa chestia este ca eu m-am plictisit de toate chestiile metionate de tine mai sus nu stiu vreau ceva mai spontan asa ma intelegi mai invitant big grin
dar mersi de sfat

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Eu citesc pentru a alunga plictiseala, fac exerciții să dau colăceii jos, joc rummy/Triviador, merg la bunici, stau cu prietenul.
O seară plăcută!

| Kenya a răspuns:

Sa te uiti la filme, seriale, sa citestihappy

| Amegadaisuki explică (pentru Kenya):

Daaa mersi si de asta m-am plictisit

| Kenya a răspuns:

Un sport.

| Quiin a răspuns:

Iesi din casa!
Iesi cu prietenii, in oras, la strand, in pub-uri, la bere, la o terasa. Iesi cu o fatalaughing Fa ceva ca ai ce.

| xBlaise a răspuns:

Să citești ceva. Baltagul e chiar frumos dacă îl citești cu atenție.

| John16 a răspuns:

Si eu m-am plictisit rau de tot, mansad

| MaryyyyyyA a răspuns:

Sa faci teme daca ai, sa pleci la mare, sa faci ce-ti place

| mihaelacrina1994 a răspuns:

Sa deschizi o carte laughing

| Amegadaisuki explică (pentru mihaelacrina1994):

Nu prea am ce carte sa citesc ca am citit tot ce am in casa sad