| Vadean_Ioana_1982 a întrebat:

Buna,ma puteti ajuta? nu pot sa scap de reclamele de pe net si nici de paginile care mi se deschid fara sa vreau in firefox,am ABP si degeaba, ce pot sa fac? multumesc dau funda

Răspuns Câştigător
| silviuemilian13 a răspuns:

Nu ai ce sa.i faci....decat o reinstalare de windows.

4 răspunsuri:
| Vadean_Ioana_1982 explică:

Am rezolvat happy

| silviuemilian13 a răspuns:

Presupun ca ai windows xp... daca este asa instaleaza alt windows. ex: 7, 8, vista

| Vadean_Ioana_1982 explică (pentru silviuemilian13):

Am windows 7 professional

| Theoneo a răspuns:

Pentru a putea evita toate reclamele si paginele de web ce se deschid singure trebuie sa platesti o anumita suma la cei la care esti abonat la internet.Asa e si la telefon