| sweetys a întrebat:

Mama vrea sa faca excursie si sunt 24 de persoan in total care merg. Problema este ca nu gasesc cazare in Busteni unde sa aiba si camere single pentru sofer si insotitori, iar pentru restul vrea camere duble. Stie cineva unde pot sa gasesc hotel sau pensiune care sa aiba si camere single in Busteni? Sau macar in Poiana tapului, Predeal, Rucar-Bran.Dar pretul sa fie acceptabil adica sa nu sara de 150 lei pe noapte. FUNDA

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca exista un organizator din grup care se ocupa cu asa ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Turistinfo.ro
booking.com

probabil nici nu a cautat ca altfel nu zicea ca nu gaseste

| sweetys explică (pentru suntserios):

Cu camere single se gasesc destul de greu. Iar pe cele doua site.uri pe care mi le.ai dat deja am cautat.

| suntserios a răspuns (pentru sweetys):

Ai sunat si ai intrebat care e pretul pentru camera single?
sau tu intelegi prin camera single sa aiba un singur pat?