| ToryT a întrebat:

=) Mi-am facut un cont pe wattpad... Vroiam sa va intreb cum pot face multi cititori?
Sfaturi, sfaturi... Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Angellis a răspuns:

Hey, si eu am cont pe wattpad de ceva timp... cititori poti sa iti faci in primul rand prin reclama:le trimiti mesaje (anunt) private prietenilor si nu numai, pe pagina ta, sau prin intermediul altei carti. Si poate ti se pare irelevant dar si o coperta si un titlu atractiv poate face multe. Iar apoi, conteaza si genul de carte. Nimeni nu te obliga sa scrii ceva ce nu e genul tau dar cititorilor le plac cartile de dragoste, fanfic cu actori, misterioase(...) si cele amuzante.In rest, trebuie rabdare. laughing poti sa imi trimiti mesaj ca mi-a placea sa iti vad cartile)Si poate sunt mai multe, dar nu mi le amintesc pe toate. Sper ca te-am ajutat.happy

| ToryT explică (pentru Angellis):

Da, m-ai ajutat, mersi.

3 răspunsuri:
| Kandia15 a răspuns:

Le dai follow multora. Si ii mai intrebi prin mesaj daca le place povestea ta. Eu asa am facut 122 de vizualizari la cartea mea

| MarianaNiculescu a răspuns:

Spune-le oameniilor intr-un mesaj sa vizioneze povestea ta, vei avea multi cititori