| moonlight2134 a întrebat:

mi-ati putea da va rog niste nume de localuri in Timisoara unde se poate fuma narghilea? Multumesc.

7 răspunsuri:
| Michael54654654 a răspuns:

Http://www.25h.ro/timisoara
Aici st multe locuri, pot fuma cat vrei acolo.
Nu te vede nimeni ca e aglomeart.
Fundita?

| moonlight2134 explică (pentru Michael54654654):

:-s multumesc, dar eu vroiam nume de localuri ( adica nume baruri sau restaurante, etc ), care sa aiba narghilea in meniu si sa o pot fuma acolo.

| DrA a răspuns:

In piata Unirii sunt vreo 2 localuri. Unul chiar in dreapta Domului, nu stiu cum se numeste.

| moonlight2134 explică (pentru DrA):

Aha, multumesc mult happy

| DrA a răspuns (pentru moonlight2134):

Cu placere. E super simplu de gasit. cum stai cu spatele catre Dom in partea dreapta.

| moonlight2134 explică (pentru DrA):

Aha, sper sa gasesc.

| David_Groza_1990 a răspuns:

Bar View