| DeeeaA a întrebat:

Buna,niste sugestii in ceea ce priveste un film de dragoste si/sau drama? Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

A beautiful mind - filmul asta mi-a schimbat viata! E mai mult drama dar are si dragoste in el.
Inception-e si aici vorba de dragoste dar ea e cam pe locul 2 dar merita vazut!
A walk to remember - mai e nevoie sa mai spun ceva? titlul spune totul
Gone with the wind-Dragostea vietii mele! Daca nu l-ai vazut trebuie neaparat sa te uiti la el!
La rascruce de vanturi-Cea mai trista poveste de dragoste dupa parerea mea.( bine, dupa cea dintre Snape si Lily din Harry Potter tongue )
Daca mai vrei sugestii anunta-ma, dar mai intai trebuie sa vezi filmele acestea ( daca nu le-ai vazut deja)
Numai bine!happy

| DimLight a răspuns:

Dead man down, side effects le-am vazut de curand si sunt bune; la fel warm bodies si django unchained daca nu le-ai vazut inca

| Grimmjow69 a răspuns:

The Art Of Getting By
Twelve
Daydream Nation
This Means War
Happythankyoumoreplease
Something Borrowed
One Day
Like Crazy
Keith
Now Is Good
The Rebound
Life As We Know It
Going The Distance
Picture This
You Again
New York, I Love You
Definitely, Maybe

Vizionare Placuta!

| Raggy a răspuns:

Titanic
Silver Linings Playbook (e si foarte amuzant)
Twilight
Titanic, bineinteles
Midnight in Paris
Love and other Drugs
One Day/ O zi
Water for Elephants

| IulianaMaria97 a răspuns:

Bunahappy cele mai frumoase filme(dupa parerea mea): LOL :X the last song, Titanic, so undercover, the first time happy sper ca te-am ajutat :* vizionare placuta ^_^