| andra0256 a întrebat:

Nu ma intrebati cum, dar catelusa mea mi-a ros putin buletinul si acum are mici "gropite". Intrebarea mea este: are ceva? Scrisul se intelege perfect, la fel si imaginea. Stiu ca e vina mea si ca nu trebuia sa o las 15 secunde singura cu buletinul... va rog sa imi raspundeti ca imi este frica. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca fotografia si scrisul se vad bine nu este nici o problema.
De altfel o carte de identitate (buletin de identitate nu se mai face din 1995) deteriorata se poate preschimba.