| sarah2012 a întrebat:

Buna puppy dog eyes. Puteti sa imi spuneti va rog cateva lucruri despre Wattapad puppy dog eyes? Tot ce stiu este ca scrii povsti o.O.
DAU FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| CatutzaDragutza2002 a răspuns:

E un site pe care scrii orice fel fdw carti vrei, pe care dupa o postezi si o poate vedea toata lumea. Oricine le poate citi! E super site ul, si eu il folosesc si oamenii obisnuiti se pare ca au multa inspiratiehappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E plin de fetite stupide care povestesc din prisma unor personaje care arata ca niste centuriste si se comporta ca atare.
Altceva?