| a întrebat:

Pe fb la nume as vrea sa-mi pun un nume in paranteza cred ca stiti ce fel.Cum fac?

Răspuns Câştigător
| nastasevioleta a răspuns:

Dai la ''setarile contului'' si unde iti vezi scris numele, dai la ''editeaza''.La ''nume alternativ'' poti sa pui numele pe care il doresti, si o sa iti apara in paranteza. Funda?

1 răspuns:
| PinkCupcake a răspuns:

Da pe "Setarile contului", acolo iti apare daca vrei sa iti schimbi numele, bla-bla. Dedesubt scrie "Porecla" sau ceva de genu si mai scrie "Optional". Scrii numele acolo (pe care il vrei in paranteza) si... stii mai departelaughing. Funda?batting eyelashes