| kynleiii a întrebat:

Pe un facebook au aparut poze cu mine. Le-a pus o fata pe care o cunosc si i-am spus sa le stearga dar nu a vrut, si i-am blocat facebook-ul.si i la sters. i sa sters contul si tot ce aveam eu pe peretele meu sa peretele prietenilor...cum pot face sa ii deblochez/sa ii fac sa apara tot ce avea?

Va rog ajutati.ma! dau Fundita:*

Răspuns Câştigător
| Paul_2929 a răspuns:

Se poate debloca.Te duci la privacy settings/setari de confidetialitate dai la lista de blocare si iti apare o lista de nume(adica persoanele blocate) si in stanga Deblock/deblocheaza.
Dupa daca vrei poti sa-i dai add la friends.happy

3 răspunsuri:
| kynleiii explică:

Multumesc pentru raspunsuri.voi vedea ce pot facesad!

| Nanutzu a răspuns:

"Daca crezi ca nu vei mai folosi Facebook si doresti sa-ti fie sters contul, putem face acest lucru pentru tine. Tine minte ca nu-ti vei putea reactiva contul si nu vei putea recapata continuturi sau informatii pe care le-ai postat." In concluzie, facebook-ul nu este hi5, deci cont-ul odata sters, nu-l vei mai putea avea niciodata. Funda? happy

| Àŋđřɛɛɑシ a răspuns:

Nu se mai poate! Daca deja i l-ai blocat nu se mai poate debloca sad