| adelinazrsh a întrebat:

Pe voice va face fericiti?

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Banii

| Jipa95 a răspuns:

Mancarea.

| zurick a răspuns:

Singurele chestii care mă fac și fericită și tristă sunt visele, speranțele idioate.

| Sociopat a răspuns:

Momentan,Pearl Jam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Somnul.

| marin81 a răspuns:

Asta e o intrebare la care nici marii filozofi ai lumii nu au gasit raspuns/ Asta depinde de fiecare/ Nu pe toti ne face fericit aceelasi lucru/ De exemplu pe mine ma fac fericit mai multe lucruri/ Un film bun, o carte buna, o zi reusita cu familia etc, acuma depinde si de varsta/ Ce ma facea fericit la o anumita varsta acuma nu ma atrage

| Șurubelniță a răspuns:

Banii.

| Iamnotme a răspuns:

Nimic! Sunt nefericită laughing

| OtakuShoujo a răspuns:

Lucrurile marunte cum ar fi: complimentele, aprobarea unui lucru care mi-l doream, etc.

| cristhine022 a răspuns:

Cand o vad pe mama mea pe tatal meu fericiti ma inveselesc si eu dar bine inteles ca ma inveselesc cand cineva imi face un complinet

| Shizuo a răspuns:

Politicieni la inchisoare.

| infinitespiral a răspuns:

Lucrurile marunte care imii fac viata mai frumoasa.

| ManiaculTau a răspuns:

Doza de haş