| anonim_4396 a întrebat:

pentru iubitori de anime!
Ma intereseaza:

1. Anime-uri de dragoste, nu-i nimic daca are actiune si amuzante cu o grafica cat-de-cat buna (gen : full Metal Panic Fumoffu, Bokura Ga ita)

2. Amineuri amuzante cu o grafica buna.

Nu vreau multe, unu' si bun.

6 răspunsuri:
| anamaria91 a răspuns:

Iti insir cateva din ce am vazut si eu...
Inuyasha, Fushigi Yuugi, Chobits, Tsubasa Reservoir Chronicles, Peach Girl, Fruits Vasket, Karin, Rurouni Kenshin etc...

| melc a răspuns:

Lovely complex e tot desenat de tipa care a facut Bokura ga Ita, da' nu seamana BgI cu LC. LC e waay funnier XD si are si 24 de ep! :3
Ti'l recomand big grin

| irbis a răspuns:

Http://www.animefreak.tv/ Aici gasesti o colectie de seriale anime de toate felurile.

| Sked a răspuns:

"Avatar: The Last Airbender"
cele mai tari care le-am vazut in viata mea nici nu am respirat pana nu am vazut toate episoadele are 3 sezoane primele 2 au 20 de spisoade si al 3-lea are 21 is super faine cu o grafica super super buna + o nota exceptionala pe IMDB
http://www.imdb.com/title/tt0417299/

| kiss_5687 a răspuns:

Naruto bleach samuraix le gasesti pe www.anime-tv.ro si multe altele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tokyo mew mew, lovely complex