| Preda_Radu_1975 a întrebat:

Sambata o sa dau o petrecere de ziua mea. La inceput am vrut sa fac bataie cu baloane cu apa dar am vazut ca o sa fie frig si chiar o sa ploua. Am Dartz dar cred ca nu e de ajuns sa ne distram toti pentru ca o sa fim 16 copii. As vrea sa ma ajutati cu niste idei sau jocuri. Dau funda. P.S. am 12 ani

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Bataie cu apa in 16 persoane? Va udati leoarca, si devastati locul.
Nu puteti sa furati si voi masina parintilor, sa va imbatati, si sa dati foc la ceva, ca alti copii?