| IM5 a întrebat:

As vrea sa-mi resetez parola de la yahoo caci este posibil ca, contul meu sa fie compromis ..insa raspunsurile la intrebarile de securitate la fel si numarul de telefon au fost de mult ..adica..raspunsurile nu le mai stiu,iar numarul a fost schimbat straight face odata am reusit sa resetez parola fara intrebari si alte chestii.dar nu mai stiu, ma puteti ajuta cu un link, ceva?

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Daca yahoo iti spune ca e posibil sa fie compromis, atunci cand intri de pe calculator, e datorita faptului ca iti folosesti contul si de pe telefonul mobil. asa ca nu intra in panica.