| Lucaci a întrebat:

Caut un pix de calitate care sa nu curga, insa nu vreau de genul celor metalice, de lux. Am incercat ceva de la Bic fine si Milan, insa dupa cateva zile incep sa curga. Stiti cumva daca Rexgrip Pilot este bun? Daca nu, ce mi-ati recomanda? Multumesc! Fundita!

Răspuns Câştigător
| Ravenborn a răspuns:

Pixurile pilot sunt bune, și eu mi-am luat și o fost ok. L-am folosit foarte mult.

1 răspuns:
| Deliiiia a răspuns:

Incearca unul fara gel, sigur nu va curge. Sau pur si simplu, cere sfatul unui vanzator de la o librarie.