| DomnulSarma a întrebat:

Buna seara....sau buna ziua,depinde cand cititi acest mesaj
Eu vreau sa va spun ceva din adancul inimii mele
Exista oameni creati de bunul Dumnezeu dar diferiti fata de altii,inzestrati cu o putere... puterea preteniei si a iubirii.
Acesti oameni au fost creati pentru a schimba lumea in care traiti voi,oamenii de rand,si nu spun asta pentru ca ma simt mai special, ci doar pentru ca iubesc absolut totul cu ADEVARAT, si acesti oameni trebuie gasiti cat mai curand si sa le fie ascultate vorbele, pentru ca acesti oameni au fost pusi de Dumnezeu pentru a va schimba.As dori ca oricine care simte in adancul sufletului sau ca se simte mai special fata de altii din punct de vedere spiritual, sa imi dea URGENT add la bibinet99@yahoo.com, deoarece simt ca nu sunt singurul pe acest Pamant care stiu ca inca putem face ceva in privinta asta...Scuzati-mi greselile daca exista, dar asta am simtit ca a trebuit sa o spun ACUM, pentru ca mai tarziu poate fi...prea tarziu. Si acum intrebarea.Credeti ca exista oameni care pot schimba cu adevarat lumea? P.S. Va rog cei care va tineti de rele va implor sa incepeti sa traiti in pace si armonie, pentru ca viata e prea frumoasa pentru a fi traita intr-un trup sintetic. Si nu uitati cei care va simtiti dornici de iubire spirituala sa dati add la bibinet99@yahoo.com, vorbesc cat se poate de serios in legatura cu intrebarea dau FUNDA la un raspuns cat mai coerent si cat mai extins posibil. O zi cu pace si curatare spirituala sa aveti.

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Iata inca unul care a citit revista de marketing de la martorii lui iehova... sad

Banuiesc ca nu ai ajuns inca la partea cu banii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e vorba de cititul a nu stiu ce reviste cu martorii lui Iehoava sau cine stie ce credinta,ci pur si simplu sunt oameni mai... speciali,cu capul pe umeri care isi dau seama ca viata e unica si merita traita in pace si armonie,pentru ca pacea si armonia e cel mai bun leac la toate. Fiind un negativist,un rau si avand in acest corp uman toate relele,ma refer la sentimente negative,gelozie,ura,etc iti dai sema mai tarziu, ca rautatea si traiul negativist nu te-a ajutat la nimic.Dar va fi, cum spuneam, prea tarziu. Ma bucur ca mai sunt si oamnei care iubesc si se bucura de toate, in ciuda stresului si incercarii raului de apune stapanire pe lume.