| BlackDarkAngel a întrebat:

Bună seara!
Tocmai am început să scriu o poveste pe Wattpad şi mă gândeam dacă puteţi trece pe acolo cu o părere. :3
Vă mulţumesc!

http://www.wattpad.com/story/15183359-00-00-ora-chinului

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Sunt multe carti in acest stil, dar inca una in plus nu strica. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar placea si ti-as citi povestea daca ar merge link-ul.

| milkie a răspuns:

Da,este o poveste buna.Ma bucur ca sunt romani pe aceste site-uri.Chiar imi place povestea, asa ca te rog sa adaugi capitole cat mai des, atata timp cat nu te grabesti(graba strica treaba). Desi de obicei nu citesac povesti horror, aceasta m-a facut curioasa.De acum sunt fanul tau. :-3

| BlackDarkAngel explică (pentru milkie):

Ma bucur ca iti place! :* :* O sa incerc sa postez cat mai des, intre 3-7 zile. Multumesc!