| anca2002 a întrebat:

Buna seara TPU! Ma puteti ajuta si pe mine sa gesesc un program bun pentru a face un trailer *pentru wattpad*, adica am muncit ceva sa scriu capitolele si as vrea un program bun, nu vreau sa fie neaparat online. Multumesc de ajutor. Dau fundita

Răspuns Câştigător
| NotSoClassyX a răspuns:

Vorba lui SHINeeTaemin, Sony Vegas este un program bun de editat, dar depinde daca stii sa il folosesti.Eu lucram in el, si adevarul este ca mie nu imi era greu de folosit, dar te sfatuiesc sa te uiti pe tutoriale ca sa iti faci o idee despre cum si ce o sa faci in continuare. Apropo, imi poti da un link la cartea ta? Sunt curioasa ce carte scrii, si te pot ajuta daca vrei.

3 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Sony vegas

| Kenya a răspuns:

Imovie