| dyenutza01 a întrebat:

Buna! Spuneti-mi si mie toate programele de editat poze pe care le stiti. Ms:*

5 răspunsuri:
| Ralluxd a răspuns:

Photoscape, Photoshop, Magic Photo Editor, PhotoFiltre, PhotoFunia, Picasa, PhotoEditor, PhotoInstrument; Sper ca te-am ajutat!

| TwixulDrept a răspuns:

Photo scape, photoshop, photo filtre, psp, Photo shine, Paint

| didu11 a răspuns:

Programe de editata poze sunt foarte multe. unele nu chiar foarte bune.nu mi le amintesc acum exact pe toate pe care le-am folosit... dar pot sa-ti zic ca eu folosesc cel mai mult Photoscape si Photoinstrument. Sunt usor de folosit si ies edituri reusite. smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taaz

Gimp

Photobucket.com

Dreamlight Photo Editor

Magic Photo Editor

FotoMix

Photofiltre Studio X

Imikimi

Picasa

Photoscape

photoshop

photofiltre

photoinstument

photoshine

Photoshop

happy

| manole311 a răspuns:

GIMP, Photoshop, Corel Draw, Picasa, Paint, Photoscape