| BlueRose1 a întrebat:

Buna sti cumva daca pe animax continua ca toata seria manga din naruto pentru ca m-am uitat astazi pe program si arata ca pe data de 30.06 sunt episoadele 109 si 110 si eu stiam ca ei dau pana la 105 cum a dat si pe jetix

2 răspunsuri:
| KLU a răspuns:

Http://www.nwanime.com/3/Naruto-Shippuden/
iti recomand sa le vezi online, ca nu mai trebuie sa astepti dupa Jetix, dar asta presupune sa stii sa citesti engleza destul de repede... :)

| irbis a răspuns:

Eu nu prea mai urmaresc Animax asa ca nu stiu, dar pot oferi o alta varianta. Exista un site numit AnimeFreak care are o colectie de seriale anime, inclusiv Naruto si Naruto Shippuuden. http://www.animefreak.tv/