| Andreibst231 a întrebat:

Stie cineva niste Anime extrem de horror gen Tokyo Gohul? Va rog! Imi plac foarte mult Animeurile Horror ca Tokyo... si urmatorul episod va fi postat abia pe 5-6 Ianuarie crying((

Răspuns Câştigător
| Mικø a răspuns:

-Another
-HellSing
-Elfen Lied
-Hell girl
-School days
-Higurashi no naku koro ni
-Zombie Loan
-Blood+
-Blood C
-Mirai Nikki
-Corpse Party
-Ghost stories

| Andreibst231 explică (pentru Mικø):

School days nu e de groaza -_- e mai mult. romantism. nu-mi place. sad

| Mικø a răspuns (pentru Andreibst231):

Oh,scuze greșeala mea laughing eu așa imi aduc aminte că era un sfărsit episod cam oleacă de groază din School Days, fiind vorba in care un baiat a sfărșit rău de tot incăt îi s-a tăiat capulhee hee

4 răspunsuri:
| OtakuShoujo a răspuns:

11eyes,Another,Corpse Party, 3X3Immortals,Ghost Hunt, Mirai Nikki