| D5e1n3i5s9a a întrebat:

Stie cineva vreo aplicatie care se poate descarca de pe " magazin play" cu sunete pentru atingere ecran? happy dau funduliţă :3

3 răspunsuri:
| Mykymu a răspuns:

Cauta pe Magazin Play. Sunete pentru ecran se gasesc la setarile telefonului.

| SimoonaD a răspuns:

Cum a spus si Mykymu, asta se activeaza din telefon, nu ai nevoie de aplicatii.Intra la setari, apoi la profile audio, apoi tonuri atingere taste. Daca nu te deescurci, spune ce telefon ai si iti spun eu pas cu pas.

| D5e1n3i5s9a explică (pentru SimoonaD):

Nu am nevoie pentru taste. La taste am gasit cum se face. laughing Cand apas pe ecran se aude un sunet. Ala vreau sa il schimb, iar la setari imi apare doar daca vreau sau nu sa se auda.in niciun caz alte sunete happy Am LG optimus LTE III