| ellenutzza a întrebat:

stiti daca in august sau septembrie va rula twilight sau new moon la cinema patria craiova ori la vreun cinematograf din bucuresti? caci vreau sa ma duc sa vad macar unul dintre ele pana incepe scoala...eclipse l`am vazut la cinema si a fost super, dar as vrea sa le vad si pe primele doua (le-am vazut pe laptop dar vreau si la cinebig grin )

multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu acum ruleaza doar Eclipse.
Filmele au rulat doar o perioada, atunci cand au fost lansate.