| didiii901 a întrebat:

Buna!
stiti filme sau seriale ce va gen Pretty Little Liars?
funda!

Răspuns Câştigător
| SassyAgel a răspuns:

Serialele sunt domeniul meu. :))
Cred ca ti-ar place serialul Beauty and the beast ( stiu ca suna ciudat, dar e un serial foarte, foarte bun). E vorba despre o agenta de politie care investiga un caz (suspectul fiind 'bestia' care porta numele de Vincent), se intalnesc (vrea sa il aresteze, el o salveaza bla bla bla), mai bine iti dau trailer-ul ca sa intelegi mai bine http://youtu.be/D35hxd37Jc0;)
Un alt serial este Teen Wolf si aici ai trailer-ul : http://www.youtube.com/watch?v=1rCYDbefnmA
Alte seriale pe care le-am vazut si mi-au placut mult : The Vampire Diaries, Rawenswood, Supernatural, Switched at birth, {Kyle XY, The secret circle, The lying game -> seriale bune, dar s-au anulat din cauza ca nu aveau audienta}..deocamdata ti-am dat atat, dar crede-ma, ai de unde alege;). Ti le recomand pe toate, sunt cele mai bune.
Vizionare placuta! :*

3 răspunsuri:
| Chøço a răspuns:

Gossip Girls. happy

| Erzaa a răspuns:

Rosewood
Gossip girl

| Celeana a răspuns:

Seriale:
Gossip girls
Alte seriale bune:
The vampire diaries
The originals
Merlin
Sper ca te-am ajutat!