| Izzy141 a întrebat:

Buna!
Stiti pozele de gen FAKE? Din alea editate foarte misto.
As vrea sa editez si eu poza sa semene cu alea.
Daca imi puteti da niste site-uri cu programe de editat pozele asa cum vreau.
Daca nu dati-mi un site de unde pot lua poze misto deja editate foarte frumoase. Ca eu caut pe Google la imagini dar nu prea gaseste asa multe.
Dau FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| akaa a răspuns:

Deci programe pe net bune care imi plac mie mult si nu e prea greu de folosit sunt :
- Picnik : www.picnik.com
- BeFunky : www.befunky.com
- PhotoShop online : http://pixlr.com/editor/

Alt ceva :-? A da de unde poti lua poze gata facute : www.deviantart.com

Si programe de editat poze care trebuie sa le descarci, dar bune ar fi cam :
- PhotoScape;
- PhotoShop;
- PhotoInstrument;
- Photo! Editor;
- PhotoEditor;
- Picasa;
- DreamLight Photo Editor;
Etc.
Sper ca te-am ajutat :P fundita? :D Merci >:D

6 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Fetitohappy ce vezi tu pe net, editate misto nu's facute online... alea sunt bune online dar nu's pentru o editare avansata. Eu iti recomand cu toata increderea photoshop, e putin greu de folosit, dar dupa 5-6 tutoriale pe youtube, te inveti.

| Biib28 a răspuns:

Poţi edita super drăguţ pe photoshop. love struck

| byiju a răspuns:

Pe deviantart.com gasesti foarte multe poze.Ai o multime de categorii.

| kermit a răspuns:

Poti sa editezi pe photoshop.com sau photo scape. si imagini dragute editate gasesti pe "vi.sualize.us" funda? te rog:*

| anonymosul a răspuns:

Eu fac asemenea imagini si e simplu da eu am un program ''special'' poate iti dau eu niste imagini misto

| IиоcзитKid a răspuns:

Pai un program de editat poze care toata lumea il foloseste [pe care ii vezi tu ca au poze gen FAKE, sunt editate pe photoscape]
Deci de aici poti downloada photoscape fara virusi ca il am si eu si e foarte bun: http://photoscape.en.softonic.com/download#ptn=photoscape si o sa.ti apara sa descarci direct. Alt program de editat poze cum vrei tu eu nu stiu si nici nu cred ca mai e. Succes! Funda? :o3