Întrebare recomandată | UffleUFK a întrebat:

Buna TPU happy

1. Unde gasesc si eu o limonada buna in Iasi?
2. Unde gasesc un loc bun de balaceala la vremea actuala in Iasi?

Multumesc anticipat :3 Fundita

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

1. N-am stiut unde se gaseste limonada, in Iasi, pe vremea cand eram studenta; stiam doar unde se gaseste bere buna. La fel si acum.
2. Niciun loc de balacit nu e mai bun ca Ciricul!

| UffleUFK explică (pentru ardnaxur1961):

Ciricul nu mai e din pacate ce a fost odata.
Acum sunt terase, piscine private ( poate stii tu daca sunt deschide happy ), locuri amenajate pentru gratar, conflabile pentru copii si tiroliana, sa nu mai spun de parcari care ocupa 70% din spatiu si su 68% libere laughing
Balaceala in lac e interzisa... nu vreau sa ma trezesc cu o amenda sad

| iulianr a răspuns:

1. La Palas, la CTS Corner sau la Ants n Bees
2. Habar nu am

| Bubu_Fkt_2000 a răspuns:

1. La palas ştiu eu din propria experienţă!
2. Tot aşa la Ciric, dar ţi-aş propune să mergi şi la ştrad!
3. Chiar dacă nu este inclus eu îţi recomand să te duci să mănânci de la Alila! SPER CĂ TE-AM PUTUT AJUTA!

| rileyisai a răspuns:

1.La CTS corner din Palas limonada e fresh si delicioasa

| cristy89 a răspuns:

Eu stiu sa fac o limonada racoritoare cu menta big grin skype: cristian.ionescu34

| Indrii a răspuns:

1. La Pallas Mall, la Clătita Uriașă. Cel puțin acolo mi se pare cea mai bună limonadă.

2. Ștrand, dacă e deschis.

| MissAgresiv a răspuns:

În Palas la Food Court
și la ștrand municipal Iași thinking