| JustaLittle a întrebat:

Am 6 pisici dintre care 3 pisicuti.parintii mei nu mai vor atatea pisici si vor sa "duca" pisoii (sa ii abandoneze) dacda nu le gasesc pana sambata viitoare camin.Ajutor! Nu vreau sa fie abandonati! Le-am cautat casa pe la vecini si coleegi dar nimeni nu vrea. Pisoii au in jur de 2 luni jumatate.Am pus si anunt pe OLX.ro dar nu am primit raspuns.Stau in judetul Botosani.Nu vreti voi sau nu stiti pe cineva care vrea?

2 răspunsuri:
| baf a răspuns:

Pune pe facebook poze cu ei ..si lasa un anunt pe tocmai.ro

| Esteraaaa a răspuns:

Eu as fi vrut sa te ajut doar ca eu sunt din un sat din Timisoara...sad bafta si sper sa le gasesti un camit happy