| MRmariusica a întrebat:

Am luat Hamachi si am facut un network pentru un server de minecraft care nu am mers oricum laughing. Chestia este ca acum cand dau click la retele imi arata 2 retele cea pe care o folosesc si cea care am creat-o cu hamachi.
Nu stiu cum sa sterg reteaua.
Am dat si power off din hamachi. Nu stiu ce sa fac ca sa dispara asa ca cel mai bun si corect raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Click dreapta pe network, dai delete network. Daca vrei sa faci server de minecraft ai nevoie de un program pe care il iei de pe site-ul original de la minecraft, si vezi ca acolo trebuie sa faci niste setari foarte IMPORTANTE, fara ele serverul nu va merge.Bafta

| MRmariusica explică (pentru AlexDFY):

Am incercat si nu merge chestia cu delete network nu imi da voie sa il apas.
Ce fac?