| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Buna TPU! Am modificat o poza pe pizap si am am dat save. Am scris un nume si am dat next si apoi scria jos add a comment de parca eram pe facebook desi tot eram pe pizap.Am intrat pe contul de facebook si nu aveam poza pusa acolo. Se poate ca sa fi ramas undeva la vederea oricui?

Răspuns Câştigător
| cammm a răspuns:

Nu s-a salvat pe facebook. Daca te-ai logat de pe aplicatie si apoi ai bifat post to facebook, doar atunci apare. Daca nu apare pe wall poti sta linistit.

| TheTruthBeneathTheRose explică (pentru cammm):

Si cum pot vedea daca a aparut pe wall? :d Am cont de cateva zile si nu stiu prea multe.

| cammm a răspuns (pentru TheTruthBeneathTheRose):

SCrie sus acollo profil, wall (perete)..depinde ce fel de profil ai cu timeline sau fara timeline. Ce nume ai pe facebook?

| TheTruthBeneathTheRose explică (pentru cammm):

Scoompik Andreea ma numesc. Poti vedea daca apare vreo poza?

| cammm a răspuns (pentru TheTruthBeneathTheRose):

Nu am gasit profilul tau.Dar intra pe profilul tau si dai in jos... daca nu apare vreo poza inseamna ca nu e postata..si cauta in albumele tale de poza.

| TheTruthBeneathTheRose explică (pentru cammm):

Multumesc foarte mult! kiss

| cammm a răspuns (pentru TheTruthBeneathTheRose):

Cu placere :*