| Nikaa a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Acum am timp liber si vreau sa citesc o carte. spuneti-mi niste titluri si daca ati citit pe net si saitul, va rog mult!

merci enorm.sya

6 răspunsuri:
| Miha a răspuns:

Iti recomand niste carti estraordinarelove struck
Romanul Cocaine-M.Agheev
Liceeni
Imparatul Mustelor-William Golding
Igiena Asasinului-Amelie Nothomb[am cartea dar nu am apucat s-o citesc, am auzit ca este foarte interesanta]

| lindemona a răspuns:

Buna,

-uite niste site-uri unde poti gasi multe carti:
http://www.wattpad.com/
http://virtualitera.freeweb7.com/site/
- carti care am citit eu si mi-au placut cel mai mult ar fi:
- Dragostea in vremea holerei - Gabriel García Márquez
- Ingeri si demoni - Dan Brown
- Anna Karenina - Lev Tolstoi

| Costel95 a răspuns:

Bibliabig grin...merita citita, spune niste adevaruri absolute.

| barcelonamessi a răspuns:

Noaptea de sanziene, adam si eva, lorelei, nunta in cer, si calea victoriei de la jurnalul national

| Nikaa explică:

Merci mult la toti! dau funda la toti tongue