| niccely a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor, cine stie cum as putea trimite texte literare la ziar? Si la care ziar ar fi mai bine?

1 răspuns:
| al29mar a răspuns:

Poti trimite oricate texte dar nu le publica nimeni decat probabil pe bani destul de multi. Cel mai bine este sa iti legatura cu ei si sa-i intrebi inainte in ce masura iti poate publica texte literare si daca este gratuit sau nu. Cel mai bine este sa iti faci un site personal, sa publici acolo textele tale, sa faci update zilnic si daca te remarca cineva o sa iti publice texte gratuit...