| DodoDodo03 a întrebat:

TPU! Am nevoie de un sfat, parinti spun non-stop sa ma indragostesc, dar eu nu simt sentimente, ce sa fac? Un sfat, va rog! big grin laughing rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

Calatoreste. Distreaza-te, cine stie poate va apareawinking!

| DodoDodo03 explică (pentru Elena9328):

Ododoo! La 13 ani? La cati ani te-ai indragostit? :O :O

13 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Lol, frate, ai 13 ani. Ce dragoste?

| DodoDodo03 explică (pentru Doub):

Am neamuri ciudate, atat de ciudat in cat ar veni FBI in Romania... =]]]]]]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Feel u.
Ai mei m-ar plăti doar ca să ies la vreo întâlnire și să dau ocazia cuiva.
Oare când o să ajungă la concluzia că am o viață prea interesantă să mă simt împlinită cu un tip?
În fine.
Ieși mai mult și vorbește cu tipi, cine știe, poate îți va stârni vreunu' interesul

| DodoDodo03 explică (pentru anonim_4396):

Vreuna* Ca nu sunt HOMO =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

| anonim_4396 a răspuns (pentru DodoDodo03):

Ups
Sorry rolling on the floor))))

| DodoDodo03 explică (pentru anonim_4396):

Nu-i bai! laughing Cati ani ai? laughing)))))) Eu am 13 =]]]]]]]]]]]]]]]

| anonim_4396 a răspuns (pentru DodoDodo03):

Fac 17, mulți înainte laughing

| DodoDodo03 explică (pentru anonim_4396):

Multu'! laughing Tu la 17 ani fara iubit/a, ce pana mea sa mai zic de mine =]]]]]]]] Ai mei ma tortureaza, pe tine habar n-am ce iti fac =]]]]

| anonim_4396 a răspuns (pentru DodoDodo03):

Iubit. Sunt fată
Nimic, doar îmi spun să dau ocazia cuiva, doar că nu vreau.
Spune-le că ai vreme, ai doar 13 ani.

| DodoDodo03 explică (pentru anonim_4396):

In curand imi vor spune (prietenii) sa ma imperechez! rolling on the floor))))))))))))))))