| alynatheone a întrebat:

Am o problema care ma framantat toata vacanta anul acesta voi da bacul si as vrea sa ma apuc de invatat de pe acum pentru ca am auzit ca este foarte multa materie, dar problema este ca nu am materialele necesare.Asa ca as dori sa imi dati cateva siteuri dupa care as putea sa iau informatii.(romana, istorie, geografie)MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| MichelWolverine a răspuns:

Eu am dat bac-ul in 2009, numai ca am fost la Mate-Info. Oricum, cand am descarcat variantele de bac, am luat de la mai multe materii. Am facut o arhiva cu variantele de atunci pentru romana, istorie si geografie. Chiar daca e din 2009, materia e aceeasi, nu se schimba foarte mult variantele de la un an la altul. In orice caz, decat deloc, sunt bune si astea pentru pregatire. Uite link-ul aici: http://dl.transfer.ro/......b1d62f.rar
Daca nu iti va merge link-ul cand vei incerca sa downloadezi, trimite-mi un mesaj si le uploadez din nou.;)