| JomelaMaya a întrebat:

Bună, TPU. Am o problemă cu camera web, nu inteleg de ce nu merge? are microfon incorporat si ala merge, aveti ceva idei de a o repara sau ce s-a intamplat, precizez nu e arsa sau ceva de genul happy

Răspuns Câştigător
| JomelaMaya explică:

Nu neaparat.dar mai bine o dezinstalezi: Start-control panel -unninstal program [acum depinde ce windows ai] - cauti pe acolo programul si-l dezinstalezi [ de obicei se numeste ca webcamul]

odata dezinstalat bagi cd-ul si in instalezi. pe urma ar trebui sa mearga.

app am uitat sa te intreb: cum ai observat ca nu merge? pe mess/skype sau din my computer?

5 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Incearca sa reinstalezi driverul

| JomelaMaya explică (pentru Bybanu):

Hmm, mi-ai putea spune si cum? adica dacă am instalat-o cu CD, mai intai o dezinstalez si după o reinstalez?

| JomelaMaya explică (pentru JomelaMaya):

Pe facebook și skype...si chestia e că nu mai pot face nici poze cu ea, mersi mult, o sa incerc :*

| JomelaMaya explică (pentru JomelaMaya):

Nu neaparat.dar mai bine o dezinstalezi: Start-control panel -unninstal program [acum depinde ce windows ai] - cauti pe acolo programul si-l dezinstalezi [ de obicei se numeste ca webcamul]

odata dezinstalat bagi cd-ul si in instalezi. pe urma ar trebui sa mearga.

app am uitat sa te intreb: cum ai observat ca nu merge? pe mess/skype sau din my computer?

| ccaattaalliinn a răspuns:

Pai. La camera web daca e incorporata. ai un fisier care o ajuta. Tu poate l-ai sters fara sa iti dai seama...

Mai bine du-te la un specialist daca e inorporata, daca nu e incorporata ia-ti alta rolling on the floor

| JomelaMaya explică (pentru ccaattaalliinn):

Nu, nu e incorporată camera straight face am zis că microfonul e incorporat in cameră -_-