| GymmyCool a întrebat:

Buna TPU am o problema foarte grava, am vrut sa instalez un hack metin2 si am virusat tot pc (cred) cand vreau sa deschid ori ce aplicatie (yahoo, google chrome, etc) nu merg. Dau un exemplu cum imi apare cand deschid chrome sa zicem apare: C/Program Files/Google/Chrome/Application/chrome.exe is not valid Win32 application. Ce pot face? Pot repara asta? Sau trebuie reinstalat windous? Si inca ceva imi apare incontinu de la antivirus (Nod32) imi apare Log Files si se incarca ceva. Funda va rog ajutati-ma. Multumesc foarte mult

7 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Reinstaleaza sistemul si renunta la nod 32 ca dupa parerea mea nu este bun.

| RafyStea a răspuns:

Eu cred ca iti este virusat.Acest virus iti afecteaza toate programele de aceea nu le poti deschide.Trebuie sa schimbi windous-ul.Bafta!

| Nicusor_3954 a răspuns:

Trebuie instalat din nou windowsul
Funda?

| CataGaming666 a răspuns:

NU te pot ajuta cu aceasta problema dar te pot ajuta cu altceva... Cel mai bun hack pentru metin2 este BOB! Il poti gasi pe m2bob.net. Ai 5 ore gratis iar apoi costa 25 lei pe luna(nu mai stiu exact). Eu de exemplu am facut lv 65 de la 0 si am si iteme +9winking bafta

| Matei_Dragos_1905 a răspuns:

In primul rand, nu te mai juca metin2.

Ia Malwarebytes Anti-Malware de aici: http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Malwarebytes-Anti-Malware.shtml

Apoi deschide Windows in Safe Mode with Networking(cauta pe google daca nu stii), intra in MalwareBytes, fa toate update-urile si da un Full Scan.

| GymmyCool explică (pentru Matei_Dragos_1905):

In primul rand ma voi juca metin deoarece nu e din cauza lui e din cauza mea ca mi-a trebuit hack acum m-am invatat minte. Am si Malware in pc si nu am pc in engleza si nu ma pricep la ce ai zis tu sus. ori cum multumesc de ajutor.

| assassincreedss a răspuns:

Salut! Din cate spui se pare ca ai avea un virus Trojan! Din pacata ar trebui sa reinstalezi windowsu`...Acest lucru se poate face la un centru special de reparat calculatoare si costa 50 lei(cel putin la mine atat costa)sau te poate ajuta un prieten care se pricepe