| DaRkAnGeL19 a întrebat:

BUNA TPU! Am o problema ma joc city bus simulator new york 2010 si nu stiu cum sa pornesc cu autobuzu dupa loc nu stiu cum se schimba vitezele dau funda cine zice cum sa fac

3 răspunsuri:
| Alfonso a răspuns:

Daca e ca la EURO TRUCK SIMULATOR APASA parca tasta "E" sa pornesti motoru,iar de viteze,pai nu stiu,poate se schimba singure, nu stiu, incearca asa. Sper ca te-am ajutat!

| sirius_9795 a răspuns:

I dai cu 290

| mihai13_7681 a răspuns:

Du-te in optiuni si seteazal tu cum vrei.eu asa am facut si e super marfa