| Jane_6633 a întrebat:

Am si eu cateva intrebari in legatura cu blogspot:
1. Pot sa am o "lista de prieteni"? Adica sa pun pe cineva la prieteni?big grin
2. Ce subiecte de post-uri imi dati?
Pentru cel mai bun raspuns dau Funda! Pentru restul vot! URGENT!

Răspuns Câştigător
| NuAmGăsitNume a răspuns:

1. Nu cred ca poti, va trebui sa astepti sau sa pui niste prieteni sa devina membri, sa urmareasca blogul.
2.Depinde despre ce ii vorba. Scrie despre toate filmele ce o sa apara anul asta, muzica, fa`ti propriul jurnal virtual unde nu trebuie sa scrii neaparat lucruri adevarate sau scrie despre pasiunea ta (ce iti place cel mai mult). Bafta!