| Mavrocordat a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de Comic Con, cel ce se va tine in mai. Vreau sa dau niste bilete cadou si nu am idee cum se intra, adica apare vreun nume sau ai nevoie de buletin sau se intra pe baza biletului dupa care iti da o bratara ca la biletul normal(as vrea sa dau abonament). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Se intră pe niște „porți" după ce este scanat codul de bare de pe bilet. La intrare primești o brățară (în funcție de biletul pe care îl ai). Nu ai nevoie de niciun act.