| NutzaJ a întrebat:

Bună tPu am şi eu o problema mi s-a blocat profilul de pe odnoklassniki şi vreau să ştiu cum să mil restabilesk. AJUTAŢIMĂ VĂ ROG!

1 răspuns:
| Lilian_Cernetchi_1999 a răspuns:

Salut NutzaJ...Si mie mi s-a intimplat odata. Tot ce trebuie sa faci este sa trimitzi mesaj operatorilor sau ai a doua varianta. Dai click pe,, Ai uitat parola?" dupa care va trebui sa sa=ti pui loginu, emailul sau numarul pe care ai facut profilul si codul de mai jos. Dupa care astepti un cod de confirmare daca ai pus numarul. Sau daca ai pus emailul astepti un link pe care til vor trimite. Sper ca te-am ajutat.