| bubu06 a întrebat:

Am un Nokia Asha 200. Am net pe el si vreau sa-mi instalez si eu WhatsApp. Am intrat la magazin play si nu am gasit, adica sunt acolo mai multe feluri de WhatsApp si nici macar nu merg. Imi puteti da un site de unde il pot lua direct de pe telefon sau daca il pot lua pe calculator si dupa il bag in telefon. happy

Dau fundita celui ce ma ajuta.

4 răspunsuri:
| bubu06 explică (pentru Eastwood):

La acest site dupa ce aleg Blackberry trebuie sa imi fac cont in Blackberry World. stii cumva ce trebuie sa completez la "Password Recovery Question" si " Answer"?

| Eastwood a răspuns (pentru bubu06):

O parola de recuperare, adica sa pui o intrebare si sa dai raspuns in caz ca o sa-ti uiti contul.

| luizaaaa a răspuns:

Nu cred ca merge.Am si eu acelasi telefon si la fel imi arata.