| ValiGeorgescu a întrebat:

ar putea cineva sa imi explice ce inseamna urmatorul vis va rog?
Am visat ca intr-o seara m-am hotarat brusc sa plec spre orasul unde sta fata de care imi place. Am mers la gara, am intrebat de bilete dar am aflat ca nu mai aveau. Totusi, persoana de la ghiseu s-a oferit sa imi vanda un loc mai prost si a mers cu mine la tren sa mi-l arate.
Am ajuns pe peron, noaptea, cu copaci pe langa sine, trenul era luminat si avea usile deschise. Cand sa urc, am auzit-o pe bunica mea de la balconul garii spunandu-mi sa nu urc in tren. Am stat putin pe ganduri, apoi m-am hotarat sa nu mai plec. Vanzatorul a intrat in tren, usile s-au inchis iar acesta a plecat fara mine.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Inseamna ca, in subconstientul tau, nu esti convins 101% ca fata merita sa pierzi vremea cu ea mult timp, ca trebuie sa te ocupi si de alte chestii.

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu mai ai nici o sansa, acum e ala cu gagica ta.

| Clorox a răspuns:

Cred ca nu vrei pareri despre subconstient si stiinta asa ca eu iti spun ce inseamna!
Nu a fost nimic rau, astea sunt vise care te atentioneaza de ceva, fii mai atent in viitor la anumite decizii!
Nu este nimic grav, sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, e doar un vis.

| Flowey101 a răspuns:

Eu cred ca visele nu inseamna de multe ori lucruri foarte importante. Ele sunt determinate de temerile si gandurile inconstientului. Nu cred ca ai de ce sa te ingrijorezi