| Deeiiutsa a întrebat:

As dori sa ma fac reprezentant Oriflame.
Spuneti cate ceva despre reprezentanti oriflame, ce avantaje au?
-au un catalog special pentru reprezentanti ca la avon?
-primesc cadouri la fiecare comanda?
-au puncte de loialitate?
-si ce credeti ca ar trebui sa stiu despre acest lucru!
Ofer fundita pentru cel mai folositor raspuns!

1 răspuns:
| Avon053 a răspuns:

Din cate am auzit eu Oriflame este o firma nu asa buna, deoarece:ei au aproape aceleasi produse in fiecare catalog(fata de avon care lanseaza 2-3 produse lunar), disponibilitatea in stoc a produselor este una foarte proasta adica risti sa strangi o comanda de 300 de lei din care poti comanda produse doar de 100 lei pentru ca celelate nu sunt pe stoc, programul de bun venit adica cu cadouri este foarte prost adica trebuie sa comanzi de 250 lei prima data ca sa iti de-a 2 creme fata de avon la care daca comanzi de minim 140 lei primesti un ruj in exclusivitate +alte lucruri.Deci dupa parerea mea firma Oriflame nu este asa buna. Daca vrei sa te inscrii ca reprezentant la AVON sau sa aflii mai multe detalii suna-ma la 0735856209 sau da-mi un bip si te sun eu daca nu lasa-mi nr tau de telefon la:sebastian. avon@yahoo.com.Iar daca te inscrii in echipa mea o sa primesti si un parfum sau poate ceva mai bun cadou.