| Muffin123 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa citesc niște cărți de groaza ( dar nu prea ) cele din seria Goosebumbs de R. L. Stine de copii online noi. Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Vrei să citeşti cărţi de groază, dar "nu prea"? laughing
Copile, du-te şi plimbă-te.

| persseuss a răspuns:

1. Tăcerea mieilor, de Thomas Harris
2. Dracula, de Bram Stoker
3. Strălucirea, de Stephen King
4. American Psycho, de Brett Easton Ellis
5. Colecționarul, de John Fowles

| BlacK_8915 a răspuns:

Incearca cartea Spiritism intro noapte ploioasa sau Inger si demon!

| kovacskriszti a răspuns:

Serge Brussolo incearca

| Florescu_Paul_1997 a răspuns (pentru kovacskriszti):

Si eu citesc Serge Brussolo

| Florescu_Paul_1997 a răspuns (pentru kovacskriszti):

Incearca Stephen King Orasul Bantuit.Dar atentie e foarte de groaza...hee hee)))))))))LOL

| Psh a răspuns:

Care este intrebarea ta?

| Psh a răspuns:

Daca vrei sa-ti sugerez carti, incearca The Wardstone Chronicles(Cronicile Wardstone) e geniala, e cu vraci, vrajitoare etc