| Sparklegurl a întrebat:

Buna TPU.
As vrea sa fiu o fata mai tumblr. Vreau sa arat mai tumblr sa am un lifestyle tumblr.Cum as putea face asta? Pt inceput m am gândit sa ma mai ingras fiindca sunt cam slabuta (la maini). Alte sfaturi? Dau fundaa :*

4 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

E aiurea de ce ai vrei asta

| Zaygon a răspuns:

Ori esti, ori nu esti. Nu incerca sa pretinzi ceea ce nu esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca trollezi.

Tipele tumblr n-au pic de personalitate, toate arata la fel, le recunosti din Luna. Chiar vrei sa fii asa? Lipsita de stil si boring? Sper ca nu ai mai mult de 12 ani. Nu ai ce sa faci ca sa fii tumblr, adica ba da, fii basic.

| SallAll112 a răspuns:

Iti iei un tricou tumblr si iti creezi tu propriul costum tumblr. Apoi tot ce mai trebuie sa faci e sa stai degeaba si sa lasi oamenii sa te apesewinking